KAMIEŃ NATURALNY

Materiał towarzyszący ludzkości od zawsze, począwszy od pierwszych narzędzi, poprzez liczne budowle, rozwój cywilizacji… do czasów współczesnych, gdzie odnajdujemy jego walory w co raz to nowszych możliwościach zastosowania. Istnieje wiele gatunków kamienia, który posiada różne właściwości, a jego wydobycie, produkcja i dystrybucja odbywa się w wielu zakątkach świata.


Trwałość, odporność, estetyka, bogata kolorystyka, szeroki zakres zastosowań. To tylko kilka cech określających ten wyjątkowy materiał, o którym śmiało możemy powiedzieć że jest perfekcyjny. Jest najstarszym materiałem budowlanym, to sztuka, architektura, tradycja i historia, to również zdrowie, ponieważ jest surowcem naturalnym - ekologicznym o możliwości wielokrotnego przetwarzania. Kamień to także prestiż i luksus, czym subtelnie, lecz jakże majestatycznie podkreśla znaczenie i wartość miejsca, w którym się znajduje.


Piękno i unikalny charakter połączone z podróżą dookoła świata - to dajemy Wam w naszych ofertach na kamień naturalny i produkty które z niego tworzymy. W dowolnym jego detalu znajduje się część historii Ziemi. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, to gwarancja posiadania swoistego klejnotu, poczucie unikalności, a co za tym idzie radości z każdej chwili spędzonej w jego otoczeniu.


Praca z tak wyjątkowym materiałem jak kamień to nasza misja.